Kosmetická sada ANTI-AGING CARE SET obsahuje 3 produkty = 3 kroky, které na sebe navazují a díky kterým zvládnete svou denní péči o pleť pohodlně, rychle, bez složitého kombinování kosmetických produktů a s viditelnými výsledky. Jako první krok je důkladné a šetrné čištění pokožky. Druhým krokem je obnova pokožky, její hloubková hydratace a regenerace. Posledním krokem je vyživení, omlazení a ochrana pokožky.  

PEELING

Vyhlazující a regenerační AHA peeling s kokosovými zrníčky pro projasnění, obnovu a revitalizaci pokožky,  200 ml

 • RE-FRESH PEELING obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek, díky kterému dochází k obnovení, omlazení, sjednocení a regeneraci pleti obličeje i těla.
 • Koktejl přírodních ovocných kyselin a probiotického enzymu proniká do pokožky, kde ji hloubkově hydratuje a regeneruje. Výsledkem je hladká pleť se sjednoceným tónem.
 • Jemná kokosová a vlašská zrníčka se postarají o okamžité odstranění odumřelých buněk. Tento proces je důležitý, pokud je Vaše pokožka mdlá, přesušená a na některých místech hrubá.
 • Speciálně vybraný komplex bylinných extraktů pomáhá pokožku regenerovat a zpevňovat. Stahuje póry a celkově pomáhá k lepšímu stavu pokožky.
 • Pleť je po použití omlazená, sjednocená, jemná a revitalizovaná.

990 Kč / 200 ml

Peeling od REFRESH BODY cosmetics
Kolečka

Nechte, aby česká kosmetika REFRESH pečovala o celé Vaše tělo a jen  si užívejte její anti-aging účinky na Vaši pleť. 

Kompletní péče o Vaši pokožku může probíhat snadno a lehce díky dokonalé kombinaci 3 produktů, které jsou na přírodní bázi, s vysokými dávkami aktivních účinných látek a bylinných extraktů.

Ruku na srdce, kdo z nás dokáže pravidelně každý den o svou pleť pečovat, aniž by tuto péči nezanedbával? ANTI-AGING care set je dokonalým řešením, jak nestrávit v koupelně mnoho času, ale zároveň docílit maximálních účinků. 

Česká kosmetika REFRESH myslí na Vás i na přírodu, proto je balena do praktických lahví, vyráběných v České republice, které jsou navrženy s minimální hmotností, aby pro jejich výrobu bylo použito co nejmenší množství materiálu. Lahve jsou plně recyklovatelné.

Výroba kosmetiky REFRESH probíhá manufakturně v malých šaržích, abychom zajistili čerstvost kosmetických produktů.

Další produkty z řady RE-FRESH

Čistící gel na pleť od REFRESH BODY cosmetics

ČISTÍCI GEL

Po použití čistícího gelu s bylinnými extrakty bude Vaše pokožka dokonale čistá, bez přebytečného kožního mazu. Vaše póry budou stažené a pokožka tonizovaná a dokonale připravená na další pečující krok.

Krém na obličej od REFRESH BODY cosmetics

KRÉM

Po použití závěrečného krému bude Vaše pokožka sametově hladká a stane se neodolatelná k pohlazení. Barevný tón se sjednotí, jemné vrásky se zredukují a Vy si jen budete užívat nově získaný vzhled Vaši pokožky.

Nyní dárek ZDARMA: Konjaková houbička

Konjacová houbička je praktický pomocník při používání RE-FRESH CLEANSING GELU. Čistící gel na houbičce vytvoří bohatou pěnu a Vy si pak čištění pleti užijete dvojnásobně.

Můžete s ní promasírovat celé tělo, povzbudit tak lymfatický systém a dostat z čistícího gelu úplné maximum a zintenzivnit tak účinky bylinných extraktů, které gel obsahuje.

Houbičky jsou 100% přírodní a rozložitelné.

Ke každé sadě ANTI-AGING CARE SET obdržíte jednu konjakovou houbičku zdarma.

Účinné látky v RE-FRESH PEELING 

ACB Fruit Mix
Patentovaná kombinace přírodních ovocných kyselin

 • ACB Fruit Mix jsou přírodní ovocné kyseliny navržené tak, aby pleti poskytly rozjasnění, hydrataci a pomoc při obnově pokožky. Tento komplex přírodních AHA kyselin přispívá k buněčné obnově, odhaluje zdravější a odolnější pleť. Pomáhá zvrátit příznaky stárnutí pleti.
 • Pokožku obnovuje a pomáhá k lepšímu vstřebávání účinných látek z pěstících kosmetických přípravků.
 • Velký význam tyto kyseliny mají v hydrataci pleti. Při opakovaném používání zvyšují hydrataci pleti až o 24 % ještě 8 hodin po použití přípravku.
 • Ovocné kyseliny pomáhají pleti v odstranění odumřelých buněk kůže tak, že naruší jejich celistvost a urychlí tak proces obnovy a regenerace pleti.

ACB Wasabi Extrakt
Fermentovaný enzym z Wasabi – patentovaná látka, která se vykazuje nadprůměrnými antioxidačními vlastnosti

 • Extrakt z wasabi tlumí nadměrný oxidační stres, který se podílí na poškozování buněk a předčasném stárnutí pokožky. Studie ukázala, že Extrakt z wasabi odstraňuje nepotřebné ROS (látky, které zesilují mutaci DNA a ničení kolagenu) a tím pomáhá zmírnit charakteristické stárnutí buněk.
 • Navíc poskytuje antimikrobiální vlastnosti, které jsou důležité, pokud chceme mít pod kontrolou pleť náchylnou k akné.
 • Extrakt z wasabi na pleti nepálí, z kořene jsou extrahovaný jen účinné látky

Ginkgo biloba

 • Ginkgo biloba má uklidňující účinky na pleť a oddaluje známky stárnutí. Působí na pleti jako kondicionér, vyhlazuje vrásky. Má čistící a tonizační účinky. Ginkgo biloba obsahuje flavonoidy a polyfenoly, která jsou „pohlcovači“ volných radikálů, podílí se tak na ochraně pleti před předčasným stárnutím.

Jírovec

 • Účinnými látkami jírovce jsou především aescin, flavonoidní glykosidy. Jírovec se využíval a využívá v lidovém léčitelství, kde pomáhá například při problémech s hemeroidy, při poruchách lymfatického systému nebo při popáleninách. Pokožku pomáhá zklidňovat.

Gotu kola

 • Působí jako kondicionér, zlepšuje pružnost pleti a má omlazující účinky. Pomáhá v tišení svědění.

Kokosová a vlašská zrníčka

 • Působí jako kondicionér, zlepšuje pružnost pleti a má omlazující účinky. Pomáhá v tišení svědění.

Kosmetický jíl

 • Pokožku čistí a detoxikuje

Kompletní složení: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Isopropyl myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Juglans Regia Shell Powder, Cocos Nucifera Shell Powder, Kaolin, Lactobacillus, Wasabia Japonica Root, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Quercus Robur Bark Extract, Centella Asiatica Extract, Cocamidopropyl Betaine, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Parfum, Sorbic Acid

Kontakt

Ošetření kosmetikou refresh body