RE-FRESH PEELING

Vyhlazující a regenerační AHA peeling s kokosovými zrníčky pro projasnění, obnovu a revitalizaci pokožky

RE-FRESH PEELING obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek, díky kterému dochází k obnovení, omlazení, sjednocení a regeneraci pleti.

Koktejl přírodních ovocných kyselin a probiotického enzymu proniká do pokožky, kde ji hloubkově hydratuje a regeneruje. Výsledkem je hladká pleť se sjednoceným tónem.

Jemná kokosová a vlašská zrníčka se postarají o okamžité odstranění odumřelých buněk. Tento proces je důležitý, pokud je Vaše pokožka mdlá, přesušená a na některých místech hrubá.

Speciálně vybraný komplex bylinných extraktů pomáhá pokožku regenerovat a zpevňovat. Stahuje póry a celkově pomáhá k lepšímu stavu pokožky.

Pleť je po použití omlazená, sjednocená, jemná a revitalizovaná.

 ve velké sadě 200 ml

v malé sadě 50 ml

 

Účinné látky v RE-FRESH PEELING 

ACB Fruit Mix
Patentovaná kombinace přírodních ovocných kyselin

 • ACB Fruit Mix jsou přírodní ovocné kyseliny navržené tak, aby pleti poskytly rozjasnění, hydrataci a pomoc při obnově pokožky. Tento komplex přírodních AHA kyselin přispívá k buněčné obnově, odhaluje zdravější a odolnější pleť. Pomáhá zvrátit příznaky stárnutí pleti.
 • Pokožku obnovuje a pomáhá k lepšímu vstřebávání účinných látek z pěstících kosmetických přípravků.
 • Velký význam tyto kyseliny mají v hydrataci pleti. Při opakovaném používání zvyšují hydrataci pleti až o 24 % ještě 8 hodin po použití přípravku.
 • Ovocné kyseliny pomáhají pleti v odstranění odumřelých buněk kůže tak, že naruší jejich celistvost a urychlí tak proces obnovy a regenerace pleti.

ACB Wasabi Extrakt
Fermentovaný enzym z Wasabi – patentovaná látka, která se vykazuje nadprůměrnými antioxidačními vlastnosti

 • Extrakt z wasabi tlumí nadměrný oxidační stres, který se podílí na poškozování buněk a předčasném stárnutí pokožky. Studie ukázala, že Extrakt z wasabi odstraňuje nepotřebné ROS (látky, které zesilují mutaci DNA a ničení kolagenu) a tím pomáhá zmírnit charakteristické stárnutí buněk.
 • Navíc poskytuje antimikrobiální vlastnosti, které jsou důležité, pokud chceme mít pod kontrolou pleť náchylnou k akné.
 • Extrakt z wasabi na pleti nepálí, z kořene jsou extrahovaný jen účinné látky

Ginkgo biloba

 • Ginkgo biloba má uklidňující účinky na pleť a oddaluje známky stárnutí. Působí na pleti jako kondicionér, vyhlazuje vrásky. Má čistící a tonizační účinky. Ginkgo biloba obsahuje flavonoidy a polyfenoly, která jsou „pohlcovači“ volných radikálů, podílí se tak na ochraně pleti před předčasným stárnutím.

Jírovec

 • Účinnými látkami jírovce jsou především aescin, flavonoidní glykosidy. Jírovec se využíval a využívá v lidovém léčitelství, kde pomáhá například při problémech s hemeroidy, při poruchách lymfatického systému nebo při popáleninách. Pokožku pomáhá zklidňovat.

Gotu kola

 • Působí jako kondicionér, zlepšuje pružnost pleti a má omlazující účinky. Pomáhá v tišení svědění.

Kokosová a vlašská zrníčka

 • Jemná zrníčka, která šetrně a okamžitě odstraňuje odumřelé buňky pleti. (tato zdrníčka jsou obsažena v peelingu).

Kosmetický jíl

 • Pokožku čistí a detoxikuje

Kompletní složení: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Isopropyl myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Juglans Regia Shell Powder, Cocos Nucifera Shell Powder, Kaolin, Lactobacillus, Wasabia Japonica Root, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Quercus Robur Bark Extract, Centella Asiatica Extract, Cocamidopropyl Betaine, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Parfum, Sorbic Acid

Kontakt

Ošetření kosmetikou refresh body