Dárkový balíček pro ženy
Kosmetický balíček REFRESH

V Čechách jsme vyvinuli ucelenou kosmetickou péči,
která ve 3 krocích pomůže k regeneraci, omlazení a zpevnění pokožky.

Je to dárek, který potěší každou ženu

ČISTÍCÍ GEL

Dokonalé čištění pokožky
Po použití čistícího gelu s bylinnými extrakty bude Vaše pokožka dokonale čistá, bez přebytečného kožního mazu.
Vaše póry budou stažené a pokožka tonizovaná a regenerovaná. Speciální složení zabraňuje vysušování pleti.

PEELING

Hloubková obnova pokožky
Originální složení peelingu Vaši pleť hloubkově obnoví, zjemní, hydratuje a vypne.
Po použití peelingu ucítíte, že je Vaše pleť hladší, jemnější a uvidíte její rozzářený vzhled.

KRÉM

Zpevnění a ochrana pokožky
Po použití závěrečného krému bude Vaše pokožka sametově hladká a stane se neodolatelná k pohlazení.
Barevný tón se sjednotí, jemné vrásky se zredukují a Vy si jen budete užívat nově získaný vzhled Vaši pokožky.

Kosmetika REFRESH je výjimečná. Ulehčuje ženám každodenní péči o pleť obličeje a pokožku celého těla. Je vyvinutá tak, aby splňovala vysoké nároky, zároveň však, aby ušetřila čas, který žena tráví péčí o svou pleť.

Poctivá česká kosmetika REFRESH

Kolečka

Dárkový balíček REFRESH a Vaše zkušenosti 

Produkty prošly testováním na dobrovolnicích s vysokými nároky na kvalitu kosmetických produktů i na svou pleť.

Velmi nám v průběhu vývoje pomáhaly zpětné vazby, na základě kterých jsme produkty vylepšovali do konečné podoby.

Veronika Ferencová
Asistentka v mateřské školce
Read More
S krémem jsem velmi spokojená, vytváří hebký nemastný film a pleť mám po něm hezky hladkou. Peeling je výborný, moje pleť je po něm krásně hladká a taková rozzářená. Čistící gel používám na dočištění po odličovacím mléku.
Používám hodně make-upu a ten mi gel dostatečně neodlíčil. Ale na dočištění je výborný a nemám po něm pocit pnutí. Od té doby, co používám produkty, přestaly se mi dělat pupínky, které se mi dělaly na bradě a kolem nosu.
Beáta Jelínková
Maminka na mateřské
Read More
S celou řadou jsem maximálně spokojená. Jsem na svou pleť „lajdák“ a používání této kosmetiky mi ulehčuje péči o mojí pleť. Prostě se ve sprše celá včetně obličeje umyju gelem, pak se namažu celá krémem a je to. Pleť mám jako miminko. Vážně jsem moc spokojená!
Lenka Čápová
Vedoucí podniku ručních prací
Read More
Moje pleť je velmi citlivá a na sprchování těla jsem musela používat intimní gely. Tento čistící gel mi vyhovuje, nevysušuje mi pokožku, která je jinak velmi suchá a necítím po něm stažení kůže. Peeling mi velmi pomáhá na přesušené lokty a kolena, od té doby, co si ho dávám, je to znatelně lepší.
S krémem jsem spokojená maximálně. Dávám si dvě vrstvy a necítím žádné nepříjemné pnutí. Pleť mám hladkou, jemnou a celkově hezčí.
Vladimíra Červená
Asistentka recepce
Read More
Tuto značku mám odzkoušenou a jsem velice nadšena. Překvapilo mne, jak rychle produkty začaly působit. Pleť mám o poznání jasnější, pevnější, vláčnější. Aplikace jak na obličej tak tělo stačí s minimem krému a vůně této značky je prostě boží. I manžel si všimnul změny 🙂
Previous
Next

Věnujte výjimečnou českou kosmetiku REFRESH. Ulehčuje ženám každodenní péči o pleť obličeje a pokožku celého těla. Je vyvinutá tak, aby splňovala vysoké nároky, zároveň však, aby ušetřila čas, který žena tráví péčí o svou pleť.

Věnujte radost

Kolečka

Kosmetika, která dává smysl

Kosmetika REFRESH je výjimečná. Ulehčuje ženám každodenní péči o pleť obličeje a pokožku celého těla. Je vyvinutá tak, aby splňovala vysoké nároky, zároveň však, aby ušetřila čas, který žena tráví péčí o svou pleť.

Česká kosmetika REFRESH BODY Vám přináší ANTI-AGING CARE SET pro zcela jedinečnou a výjimečnou péči o Vaši pleť. ANTI-AGING péče je zaměřená na omlazení, regeneraci, výživu a zpevnění Vaši pokožky. 

Pomocí 3 kroků dosáhnete viditelného zlepšení stavu Vaši pokožky. 

Řešte pokožku svého těla jako celek. ANTI-AGING CARE SET je speciálně vyvinutá kosmetická řada, která je díky svému složení maximálně účinná a šetrná k Vaši pleti obličeje, krku a dekoltu. Zároveň pečuje o Vaše problematické partie. Díky ANTI-AGING CARE SET bude Vaše pokožka přitažlivá na celém těle.

ANTI-AGING CARE SET je kosmetika, která má smysl.

Kosmetika REFRESH vzniká v rodinné firmě v Čechách a vzájemně propojuje bylinkářskou tradici s moderními aktivními účinnými látkami. Zakládáme si na tom, aby produkty byly opravdu funkční a proto obsahují vysoké množství bylinných extraktů a aktivních účinných látek.

Kolečka

Ošetření kosmetikou refresh body