Příběh, který chcete zažít

V Čechách vyvinutá ANTI-AGING péče je zacílena na dosažení maximálního účinku pro zpevnění, omlazení, regeneraci a výživu pokožky celého těla. Je to péče, která v Čechách nemá obdoby.

Díky unikátní kombinaci 3 produktů, které na sebe svým složením navzájem navazují a zesilují mezi sebou své účinky, jsme docílili jednoduchého a velmi efektivního řešení pro povadlou a svraštělou pleť bez jasu a svěžesti. Vaše pleť bude po aplikaci naší ANTI-AGING péče zpevněná a omlazená.

Toto je výsledek po 2 měsících používání:

Před a po

Věk ženy: 58 let

Doba používání: 2 měsíce

Už v prvním kroku, při čištění a mytí pokožky, dochází díky speciálnímu bylinnému komplexu k tonizačním a zpevňujícím účinkům.

Při druhém kroku účinné látky prostupují hlouběji do pokožky, kde dochází ke stimulaci kolagenu a kyseliny hyaluronové, který je velmi důležitý pro zachování co nejdéle mladistvého vzhledu Vaší pokožky.

Poslední krok dodává pleti aktivní látky, které jsou důležité pro pevnost, hutnost, výživu, regeneraci, sjednocený tón a ochranu pokožky.

ČISTÍCÍ GEL

Dokonalé čištění pokožky

PEELING

Hloubková obnova pokožky

KRÉM

Zpevnění a ochrana pokožky

Kosmetika REFRESH je výjimečná. Ulehčuje ženám každodenní péči o pleť obličeje a pokožku celého těla. Je vyvinutá tak, aby splňovala vysoké nároky, zároveň však, aby ušetřila čas, který žena tráví péčí o svou pleť.

Je to poctivá česká kosmetika

Kolečka

Ošetření kosmetikou refresh body