ANTI-AGING CARE SET

Refresh Body cosmetics

S omlazujícím ANTI-AGING CARE SET se nemusíte obávat stárnutí a jeho projevů na Vaší pleti. S týmem odborníků jsme vyvinuli tento produkt, aby pomohl normalizovat stav Vaší pleti a vrátil Vám zpátky její mladistvý vzhled.

Zdravá pleť bez vysušení

Víte, že první krok v čištění Vaší pleti může být klíčový pro dosažení zdravé a zářivé pleti? S naším omlazujícím setem chráníte pleť proti vysoušení a podráždění již v prvním kroku díky přírodním čistícím tenzidům. Oproti produktům, které obsahují SLS, které mohou způsobit vysoušení Vaší pleti, jsou naše přírodní tenzidy šetrné a příznivé pro Vaši pleť.

V druhém kroku klíčová patentovaná látka ACB FRUIT MIX prostupuje do pokožky, kde ji hloubkově hydratuje. Ve třetím kroku cenné a nepostradatelné ceramidy zabraňují ztrátám vody z pleti. Důležitá kyselina hyaluronová je samozřejmostí a úžasná látka Fucogel (biosacharid), která jednu hodinu po aplikaci zvýší úroveň hydratace o 44 % a tři hodiny po aplikaci zvýší úroveň hydratace z 44 % na 79 %. Poskytuje tak prodloužený hydratační účinek.

Omlazení a zpevnění pleti

Druhý a třetí krok je zacílený na omlazení a zpevnění pleti. Klíčové látky, jako je kyselina hyaluronová, kolagen a elastin, tvoří pojivovou tkáň a jsou zodpovědné za pevnost a pružnost pokožky. S přibývajícím věkem se jejich množství v pokožce snižuje, proto je důležité je pleti doplňovat. Centella, která je známá pro své vyhlazující účinky, působí jako pleťový kondicionér a pomáhá zlepšit celkovou texturu pokožky. 

I zde hraje důležitou roli patentovaná látka ACB FRUIT MIX, která má nejen hydratační vlastnosti, ale také regenerační vlastnosti a pomáhá hloubkově obnovit pokožku, čímž ji činí hladkou a omlazenou. Makadamiový olej má výborné vyživující vlastnosti na pleť. Obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny důležité pro zdravou pleť. Pomáhá udržovat vlhkost pokožky, má regenerační schopnosti a oddaluje procesy stárnutí. Nezanechává mastný film na pleti a neucpává póry.

Řešení nedokonalostí

Protože víme, že ženy netrápí jen vrásky a povislá pleť, mysleli jsme i na nedokonalosti jako je začervenání, akné a zašedlý tón pleti. Již zmíněná patentovaná látka ACB FRUIT MIX hloubkově působí na pleť, hydratuje ji, obnovuje a rozjasňuje ji. Navíc ve spojení s patentovaným probiotickým enzymem, který je antimikrobiální, předchází vzniku akné. 

Dubová kůra, která je obsažena ve všech krocích, stahuje póry a eliminuje pupínky. Další klíčová patentovaná látka je FucoWhite, která se získává z mořské řasy Ascophyllum nodosum. FucoWhite je klinicky ověřená účinná látka, která snižuje pigmentaci pokožky a pomáhá k jejímu sjednocenému tónu. Komplex bylinných extraktů pomáhá proti začervenání pleti. Panthenol pleť zklidňuje. Složení podporuje ochrannou vrstvu pleti a správnou rovnováhu mikrobiomu pleti.

 

Pro koho je vhodný? 

ANTI-AGING CARE SET je vhodný pro všechny ženy, které si chtějí udržet mladistvý, zdravý a svěží vzhled své pleti. Aplikace je snadná a jednoduchá a zajistí tak pravidelnost i ženám, které svou pleť zanedbávají

Na rozdíl od konkurence, balíme naše produkty do větších balení, což umožňuje ženám rozšířit svou péči o pleť obličeje a krku i na další partie, jako je dekolt, prsa, břicho, paže a stehna. Díky tomu můžete mít pokožku nejen na obličeji, ale i na těchto místech zdravou, mladistvou a hladkou.

ANTI-AGING CARE SET je ideální pro všechny typy pleti. Jeho složení je navrženo tak, aby dodalo Vaší pleti důležité látky, které se postupem věku v pleti snižují. Navíc podporuje přirozené funkce pleti jako hydrataci a ochranu, aby Vaše pleť zůstala zdravá a krásná.

Je vhodný i pro citlivou pleť. 

Zpevňuje a vyhlazuje texturu pokožky a oddaluje stárnutí kůže
Usnadňuje průnik aktivních látek do pokožky
Sjednocuje barevný tón pleti
Podporuje funkci kožní bariéry

ANTI-AGING CARE SET obsahuje 3 na sebe navazující produkty: 

ČISTÍCÍ GEL ( 50/150 ml)

Dokonalé čištění pokožky
Po použití čistícího gelu s bylinnými extrakty je pleť dokonale čistá, bez přebytečného kožního mazu. Póry se stahují a pleť je tonizovaná a regenerovaná. Speciální složení zabraňuje vysušování pleti.

PEELING (50/200 ml)

Hloubková obnova pokožky
Originální složení peelingu pleť hloubkově obnovuje, zjemňuje, hydratuje a vypíná. Díky probiotickému enzymu a ovocným kyselinám pomáhá normalizovat stav pleti.

KRÉM (50/150 ml)

Zpevnění a ochrana pokožky
Po použití závěrečného krému je pleť hladká a sjednocená. S pravidelným používáním se jemné vrásky redukují a zpomaluje se výskyt vrásek nových. Pleť je vyživená, zregenerovaná a omlazená.

Co bylo hlavním zadáním pro našeho technologa, než vznikl ANTI-AGING CARE SET? Vyvinout produkty, které budou podporovat zdraví Vaší pleti a tím budou zabraňovat tvorbě nedokonalostí a předčasnému stárnutí pleti. Vznikly tak 3 produkty, které splňují hlavní kritéria pro zdravou pleť – podpora ochranné bariéry pleti, hydratace a výživa pleti a zabránění jejímu vysoušení. Tyto klíčové faktory zpomalují vznik nových vrásek a udržují pleť v kondici. 

Odvraťte čas a rozjasněte svou pleť

Kolečka

Účinné látky ANTI-AGING CARE SETU

ACB FRUIT MIX

Patentovaná kombinace přírodních ovocných kyselin.

ACB Fruit Mix jsou přírodní ovocné kyseliny navržené tak, aby pleti poskytly rozjasnění, hydrataci a pomoc při obnově pokožky. Tento komplex přírodních AHA kyselin přispívá k buněčné obnově, odhaluje zdravější a odolnější pleť. Pomáhá zvrátit příznaky stárnutí pleti.
Pokožku obnovuje a pomáhá k lepšímu vstřebávání účinných látek z pěstících kosmetických přípravků.
Velký význam tyto kyseliny mají v hydrataci pleti. Při opakovaném používání zvyšují hydrataci pleti až o 24 % ještě 8 hodin po použití přípravku.
Ovocné kyseliny pomáhají pleti v odstranění odumřelých buněk kůže tak, že naruší jejich celistvost a urychlí tak proces obnovy a regenerace pleti.

Kolagen, elastin, kyselina hyaluronová

Tyto látky jsou jedny z hlavních stavebních kamenů pokožky, zajišťují její pevnost, hydrataci, ochranu. S přibývajícím věkem jejich množství ubývá a začínají se tvořit vrásky a celkové stárnutí kůže. Proto je potřeba tyto látky pleti dodávat.
Kombinace kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu je klíčová k zachování si základních funkcí pokožky, jako je ochrana, pevnost a pružnost.

ACB WASABI EXTRAKT

Fermentovaný enzym z Wasabi – patentovaná látka, která se vykazuje nadprůměrnými antioxidačními vlastnosti

Extrakt z wasabi tlumí nadměrný oxidační stres, který se podílí na poškozování buněk a předčasném stárnutí pokožky. Studie ukázala, že Extrakt z wasabi odstraňuje nepotřebné ROS (látky, které zesilují mutaci DNA a ničení kolagenu) a tím pomáhá zmírnit charakteristické stárnutí buněk.

Navíc poskytuje antimikrobiální vlastnosti, které jsou důležité, pokud chceme mít pod kontrolou pleť náchylnou k akné.

Extrakt z wasabi na pleti nepálí, z kořene jsou extrahovány  jen účinné látky.

Fucogel

Jedná se o aktivní látku, která má okamžitý a dlouhotrvající hydratační efekt.
Po aplikaci na pokožku vytváří okamžitý ochranný film, který má vysoký zvlhčující účinek.
Jednu hodinu po aplikaci se zvýší úroveň hydratace o 44 %.
Tři hodiny po aplikaci se ze 44 % úroveň hydratace zvyšuje na úroveň hydratace 79 %.
Z tohoto vyplývá, že Fucogel má prodloužený zvlhčující účinek.

FucoWhite

Patentovaná látka získávaná z mořské řasy Ascophyllum nodosum.

FucoWhite je klinicky ověřená účinná látka, která snižuje pigmentaci pokožky a pomáhá k jejímu sjednocenému tónu pleti.
Ascophyllum nodosum je hnědá řasa vyskytující se zejména na severozápadním pobřeží Evropy.
Ascophyllum je velmi oblíbená mezi vědeckou komunitou. Tvrdí se, že je to nejaktivnější mořská řasa na planetě.
Ascophyllum nodosum je denně vystavována UV záření, a proto se u ní vyvinuly tyto vlastnosti, které regulují její pigmentaci.
Pigmentace kůže je výsledkem přítomnosti melaninu v pokožce. Tento pigment melanin je tvořen v pigmentových buňkách. Pigmenty melaninu se vytvářejí pomocí tyrosinu, esenciální aminokyseliny, která je podrobena sérii reakcí spojených s tyrozinázou. Ta je klíčovým enzymem v tomto procesu vzniku melaninu.
FucoWhite je schopný zastavit aktivitu tyrozinázy, což efektivně pomáhá proti pigmentaci pleti.
Provedená studie:
Po používání 2% přípravku Fucowhite dvakrát denně po dobu 28 dní:
88 % dobrovolníků pozorovalo, že se u nich objevuje zvýšení jasnosti pleti
63 % dobrovolníků z aktivní skupiny pozorovalo, snížení pigmentace kůže
Studie byla provedena v koncentraci účinné látky 2 %. V našem REFRESH FINAL CREAM máme 3 % této účinné látky.

Ceramidy

Ceramidy jsou zásadní, pokud chceme zabránit vysoušení pokožky.
Podílí se na funkci ochranné kožní bariéry a udržují správnou vlhkost pleti.

Panthenol

Panthenol omezuje svědění pleti.
Zklidňuje a urychluje hojení pokožky.

Včelí vosk

Včelí vosk jsme přidali pro jeho regenerační, změkčující, zvláčňující a ochranné vlastnosti.
Udržuje v pleti vlhkost a má protizánětlivé vlastnosti.
Pomáhá v hojení poraněné kůže. Neucpává póry

Kokosová a vlašská zrníčka

Jemná zrníčka, která šetrně a okamžitě odstraňuje odumřelé buňky pleti. (tato zdrníčka jsou obsažena v peelingu).

Kosmetický jíl

Kosmetický jíl pleť detoxikuje a čistí.

 

 

Bylinný komplex

Jírovec: Účinnými látkami jírovce jsou především aescin, flavonoidní glykosidy. Jírovec se využíval a využívá v lidovém léčitelství, kde pomáhá například při problémech s hemeroidy, při poruchách lymfatického systému nebo při popáleninách.
Pokožku pomáhá zklidňovat.

Dubová kůra: Zásadní vlastností, kvůli které byla dubová kůra vybrána do receptur kosmetiky REFRESH je její silně stahující účinek.
Ten může být využit v případě špatně se hojících ranek na kůži.
Dále stahuje póry a pomáhá při problémech s lehkou formou akné.

Ginkgo biloba: 

Ginkgo biloba má uklidňující účinky na pleť a oddaluje známky stárnutí. Působí na pleti jako kondicionér, vyhlazuje vrásky. Má čistící a tonizační účinky. Ginkgo biloba obsahuje flavonoidy a polyfenoly, která jsou „pohlcovači“ volných radikálů, podílí se tak na ochraně pleti před předčasným stárnutím.

Centella asiatica:Působí na pleti jako kondicionér, zlepšuje pružnost pleti a má omlazující účinky. Pomáhá v tišení svědění.

Celkový podíl bylinného komplexu v ANTI-AGING CARE SETU je 56 % (v gelu 20 %, v peelingu 20 % a v krému 16 %).

Makadamiový olej

 

Makadamiový olej je jeden z nejcennějších zkrašlovacích olejů, který má výborné vyživující vlastnosti na pleť. Obsahuje omega 3 a 6 mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdravou pleť.
Pomáhá udržovat vlhkost pokožky, má regenerační schopnosti a oddaluje procesy stárnutí. Nezanechává mastný film na pleti a neucpává póry.

Bambucké máslo

Bambucké máslo se získává ze stromu Máslovníku afrického a má výborné vyživující vlastnosti.
Pomáhá vytvářet ochrannou bariéru pokožky a zvyšuje její pružnost a vláčnost.
Pomáhá oddalovat stárnutí pleti.
Protože je velmi vhodné pro citlivou pleť a navíc neucpává póry, bylo bambucké máslo jasnou volbou pro naši recepturu.

Složení ANTI-AGING CARE SET

RE-FRESH CLEANSING GEL

Kompletní složení: Aqua, Propylene Glycol, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Quercus Robur Bark Extract, Centella Asiatica Extract, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Panthenol, Lactic Acid, Parfum, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

RE-FRESH PEELING

Kompletní složení: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Isopropyl myristate, Caprylic/Capric Triglyceride, Juglans Regia Shell Powder, Cocos Nucifera Shell Powder, Kaolin, Lactobacillus, Wasabia Japonica Root, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Quercus Robur Bark Extract, Centella Asiatica Extract, Cocamidopropyl Betaine, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Parfum, Sorbic Acid

RE-FRESH FINAL CREAM

Kompletní složení: Aqua, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Propylene Glycol, Glycerin, Quercus Robur Bark Extract, Biosaccharide Gum-1, Hydrolyzed Collagen, Ascophyllum Nodosum Extract, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Hydrolyzed Elastin, Sodium Hyaluronate, Olive Oil Aminopropanediol Esters, Cera Alba, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Laureth-30, Pentylene Glycol, Carbomer, Parfum, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Silica, Sorbic Acid

Ošetření kosmetikou refresh body